Realizacja projektu "Praktyczny zawrót głowy" dobiegła końca. W piątek 22 czerwca relację z wyjazdu przedstawiła ostatnia grupa. Uczestnicy podczas konferencji opowiadali o swoich doświadczeniach i zdobytych umiejętnościach i a pan dyrektor Waldemar Szałek uroczyście wręczył im certyfikaty.

W zeszłym roku 15 uczniów klasy 3TMF wzięło udział w praktykach zagranicznych w Niemczech. Praktykanci nabywali umiejętności praktyczne w zawodach technik pojazdów samochodowych i technik usług fryzjerskich.

Rozpoczynamy nabór kolejnej grupy projektu „Praktyczny zawrót głowy”. Projekt dotyczy praktyk zagranicznych, a zgłaszać się do niego mogą uczniowie klas trzecich Technikum (wszyscy uczniowie) i Zasadniczej Szkoły Zawodowej (mechanik pojazdów samochodowych i sprzedawca). Wszystkie informacje o projekcie możecie znaleźć na stronie internetowej szkoły...

Chcesz wiedzieć, co się dzieje na praktykach 3T w Niemczech? Zapraszamy na codzienne relacje  tutaj.

Uwaga uczestnicy projektu "Praktyczny zawrót głowy"!. Zmiana godziny wyjazdu z powodu kontroli na granicy. Wyjazd 3:45 rano w niedzielę spod budynku ZS w Piaskach.

Przypominam o wzięciu dowodu osobistego i o bagażu podręcznym (np. plecak), który przyda się podczas wyjazdów.

Szczęśliwej podróży i udanych praktyk!