K+M+B 2020

Zespół Szkół po raz piąty czynnie zaangażował się w organizację w naszej miejscowości Orszaku Trzech Króli obchodzonego pod hasłem „Cuda, cuda ogłaszają”.

Mamy kolejną okazję do dziękowania. Tym razem Samorząd Uczniowski i Wolontariat Zespołu Szkół w Piaskach składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w zakończoną w dniu dzisiejszym akcję charytatywną „Paczuszka dla Maluszka”. Dzięki darczyńcom przynoszącym potrzebne artykuły do Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz nauczycielom i młodzieży naszej szkoły, hojnie odpowiedzieliśmy na potrzeby Domu Samotnej Matki w Lublinie.

Zapraszamy do udziału w przyszłych akcjach, gdyż każde dobro powraca.

Zakończyła się zorganizowana przez Wolontariat Zespołu Szkół w Piaskach akcja charytatywna „Mikołajkowe prezenty”. Na potrzeby Domu im. Matki Weroniki w Lublinie zebraliśmy słodycze i środki higieniczne, które w najbliższym czasie zostaną przekazane dzieciom.

W imieniu wolontariuszy wszystkim darczyńcom i osobom zaangażowanym w przeprowadzenie akcji serdecznie dziękujemy.

Przypominamy o trwającej do 6 grudnia akcji „Paczuszka dla Maluszka”.

W „Dniu Pluszowego Misia” młodzież naszej szkoły odwiedziła Przedszkole Małych Odkrywców w Piaskach.

Szanowni Państwo

Data zamknięcia procesu zapisywania 27 października 2019 r.

Bezpieczeństwo dziecka to priorytet każdego rodzica!

Doskonale to rozumiemy, dlatego przygotowaliśmy ofertę Grupowego Ubezpieczenia Następstw Nieszczęśliwych wypadków  na rok 2019/2020 Twoje Dziecko z szeroką kompleksową ochroną 24h/7dni w tygodniu.

Rodzic/opiekun klikając w link/poprzez link wprowadza wszystkie wymagane dane, oraz wybiera wariant ubezpieczenia/dokonuje płatności: pojawi się komunikat:
„ KUPIŁEŚ UBEZPIECZENIE”

Podany link proszę przekopiować do okna przeglądarki Internetowej.

https://twojedziecko.aviva.pl/?token=053F1198193D962F2D68336C7D2EFA43F914BA27

Certyfikat ubezpieczenia dziecka prześlemy na podany adres e-mail.

W przypadku pytań proszę o kontakt:

REGINA JĘDRAK

numer telefonu 692 100 075

adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.