> 140 godzin;
> 20 dni roboczych;
> 12 kwietnia - 12 maja.Informacje dotyczące miejsca realizacji praktyk proszę zgłaszać do Pana Pawła Kudenia poprzez platformę TEAMS.

Należy podać:
> nazwisko i imię;
> klasa;
> pełna nazwa pracodawcy, u którego będzie realizowana praktyka zawodowa;
> adres zakładu pracy;
> nazwisko, imię i funkcję/stanowisko osoby podpisującej umowę ze strony pracodawcy.

Zapraszamy uczniów, którzy będą uczęszczać od września 2012 r. do klas 3T i 3ZSZ, na spotkanie organizacyjne dotyczące praktyk wrześniowych dnia 28 sierpnia (wtorek) o godz. 12:00.

Już drugi raz uczniowie Zespołu Szkół odbywają praktyki zawodowe w Niemczech. Chłopcy z klasy trzeciej Technikum nabywali umiejętności technicznych w warsztatach samochodowych. Z dala od domu, zdani tylko na siebie i swoje umiejętności językowe, nabrali doświadczenia zawodowego i życiowego.

Chętni uczniowie klasy 3T mają okazję do odbycia praktyk zawodowych w renomowanych zakładach obsługi samochodów w Niemczech. Praktyki będą trwać 4 tygodnie, od 7 maja do 1 czerwca. Oczywiście, na dojazd i przyjazd z Niemczech należy doliczyć kolejne dni. Uczestnicy praktyk zorganizowanych w zeszłym roku byli bardzo zadowoleni (porozmawiajcie z chłopakami z 4T). Tegoroczne na pewno nie będą gorsze. Po więcej informacji zgłaszajcie sie do koordynatora projektu, pani Katarzyny Król.