"Są młodzi, zdolni i ambitni, ale także chętnie angażują się w działalność społeczną oraz sportową. Mowa o 8 uczniach z powiatowych szkół ponadpodstawowych, którzy odebrali dziś listy gratulacyjne, w związku z otrzymaniem przez nich Stypendium Prezesa Rady Ministrów. 
Życzymy dalszych sukcesów! " Takimi słowami Pan Starosta Łukasz Reszka przywitał najlepszych uczniów szkół ponadpodstawowych w powiecie świdnickim. Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszego technikum: Dawid Dziurka - technik informatyk i Michał Kędrak - technik pojazdów samochodowych. Gratulujemy wytrwałości w dążeniu do realizacji założonych celów. Życzymy dalszych sukcesów.

Zapraszamy do obserwowania naszego profilu na portalu społecznościowym Instagram. Prezentujemy tam bieżące relacje z tego, co dzieje się w szkole. Będziemy wdzięczni za "polubianie" zdjęć i filmików, czyli naciskanie serduszek pod relacjami. Jesteśmy dostępni pod adresem: instagram.com/zspiaski/.

Zebrania z rodzicami odbędą się w ostatnim tygodniu stycznia. Ze względu na sytuację pandemiczną nie będzie zebrania ogólnego. Formę (stacjonarnie czy online) oraz dokładny termin przekażą przez dziennik elektroniczny, wychowawcy klas. Serdecznie zapraszamy rodziców do wzięcia udziału w tych spotkaniach.

Od 20 grudnia 2021 r. do 9 stycznia 2022 r. w szkole będzie odbywała się nauka zdalna.

Uczniowie uczą się w tym czasie w dniach: 20, 21, 22 grudnia i 3, 4, 5 stycznia.

7 stycznia jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych - pula dni dyrektorskich.