Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Zespół Szkół

ul. Partyzantów 19, 21-050 Piaski

Telefon/Fax: 815821001
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

A może by tak na politechnikę...

Na to pytanie już niedługo będą musieli odpowiedzieć sobie uczniowie klasy 4T, którzy 7 grudnia razem z kolegami z 3T odwiedzili mury Politechniki Warszawskiej. Na wydziałach Mechanicznym i Lotnictwa mieli okazję posłuchać wykładów i obejrzeć demonstracje działania wielu urządzeń. Dzień spotkań z naukami ścisłymi kontynuowali chłopcy w Centrum Nauki Kopernik. Jak widać na zdjęciach, w poznawanie tajników działania sił przyrody zaangażowały się również panie opiekujące się młodzieżą: Zofia Skorek, Maria Suchecka i Magdalena Wytrzyszczewska. Wyjazd zorganizowany został dzięki funduszom europejskim, w ramach projektu "Szkoła bez granic".