Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Zespół Szkół

ul. Partyzantów 19, 21-050 Piaski

Telefon/Fax: 815821001
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Praktyki zawodowe

Praktyki we wrześniu

Zapraszamy uczniów, którzy będą uczęszczać od września 2012 r. do klas 3T i 3ZSZ, na spotkanie organizacyjne dotyczące praktyk wrześniowych dnia 28 sierpnia (wtorek) o godz. 12:00.

Praktyki w Niemczech

Już drugi raz uczniowie Zespołu Szkół odbywają praktyki zawodowe w Niemczech. Chłopcy z klasy trzeciej Technikum nabywali umiejętności technicznych w warsztatach samochodowych. Z dala od domu, zdani tylko na siebie i swoje umiejętności językowe, nabrali doświadczenia zawodowego i życiowego. Poza pracą pięć dni w tygodniu mieli czas na rozrywkę i zwiedzanie pięknych niemieckich miast: Berlina, Lipska i Drezna. Wyjazd na praktyki współfinansowany jest przez Unię Europejską, w ramach projektu "Szkoła bez granic".

Czytaj więcej...

Zapraszamy na praktyki w Niemczech

Chętni uczniowie klasy 3T mają okazję do odbycia praktyk zawodowych w renomowanych zakładach obsługi samochodów w Niemczech. Praktyki będą trwać 4 tygodnie, od 7 maja do 1 czerwca. Oczywiście, na dojazd i przyjazd z Niemczech należy doliczyć kolejne dni. Uczestnicy praktyk zorganizowanych w zeszłym roku byli bardzo zadowoleni (porozmawiajcie z chłopakami z 4T). Tegoroczne na pewno nie będą gorsze. Po więcej informacji zgłaszajcie sie do koordynatora projektu, pani Katarzyny Król.

Praktyki w Niemczech

Wrócili nasi chłopcy z trzeciej Technikum! Cztery tygodnie maja spędzili w Niemczech na praktykach zawodowych. Stacjonowali w Schkeuditz koło Lipska. Poza pracą w warsztatach samochodowych mieli trochę czasu na rozrywkę: wyjazdy turystyczne do Lipska, Drezna i Berlina, wypady na kręgle, czy... kontakty towarzyskie z kolegami i koleżankami (!) praktykantami z innych miast Polski i z innych krajów Europy. Wkrótce więcej informacji i relacji z odbytego stażu.

Zapraszamy do oglądania galerii.

Czytaj więcej...