Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Zespół Szkół

ul. Partyzantów 19, 21-050 Piaski

Telefon/Fax: 815821001
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Staże zagraniczne - nowy nabór

Rozpoczynamy nabór kolejnej grupy projektu „Praktyczny zawrót głowy”. Projekt dotyczy praktyk zagranicznych, a zgłaszać się do niego mogą uczniowie klas trzecich Technikum (wszyscy uczniowie) i Zasadniczej Szkoły Zawodowej (mechanik pojazdów samochodowych i sprzedawca). Wszystkie informacje o projekcie możecie znaleźć na stronie internetowej szkoły...

... w następujących zakładkach:

Obecnie najważniejsza zakładka to „Pliki do pobrania”, gdzie znajdziecie formularz zgłoszeniowy dla ucznia. Należy go wydrukować, wypełnić czytelnie i oddać koordynatorom projektu (pani Katarzyna Król, pani Katarzyna Jopa-Dąbrowska) lub złożyć w sekretariacie szkoły; tam też możecie otrzymać puste formularze do wypełnienia. Śpieszcie się, gdyż rekrutacja trwa do końca września, a liczba miejsc jest ograniczona!