Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Zespół Szkół

ul. Partyzantów 19, 21-050 Piaski

Telefon/Fax: 815821001
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przetarg ogłoszony

Przetarg na organizację projektu „Praktyczny zawrót głowy” ogłoszony. Tu można zapoznać się z pełną ofertą. Czekamy na rozstrzygnięcie. Uczniowie biorący udział w tegorocznych stażach są już po intensywnym kursie języka niemieckiego (nauczyciele w trakcie), za nimi też pierwsze spotkanie organizacyjne i wstępna przymiarka strojów roboczych. Teraz trwa kompletowanie niezbędnych dokumentów. Przypominamy – dowód osobisty lub paszport i karta EKUZ to podstawa!

 

 

Projekt „Praktyczny zawrót głowy” o numerze 2016-1-PL01-KA102-023904 w ramach projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+  sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe