Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Zespół Szkół

ul. Partyzantów 19, 21-050 Piaski

Telefon/Fax: 815821001
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Informacje o projekcie

Staże zagraniczne - nowy nabór

Rozpoczynamy nabór kolejnej grupy projektu „Praktyczny zawrót głowy”. Projekt dotyczy praktyk zagranicznych, a zgłaszać się do niego mogą uczniowie klas trzecich Technikum (wszyscy uczniowie) i Zasadniczej Szkoły Zawodowej (mechanik pojazdów samochodowych i sprzedawca). Wszystkie informacje o projekcie możecie znaleźć na stronie internetowej szkoły...

Czytaj więcej...

Praktyczny fanpage

Chcesz wiedzieć, co się dzieje na praktykach 3T w Niemczech? Zapraszamy na codzienne relacje  tutaj.

Zmiana godziny wyjazdu do Niemiec

Uwaga uczestnicy projektu "Praktyczny zawrót głowy"!. Zmiana godziny wyjazdu z powodu kontroli na granicy. Wyjazd 3:45 rano w niedzielę spod budynku ZS w Piaskach.

Przypominam o wzięciu dowodu osobistego i o bagażu podręcznym (np. plecak), który przyda się podczas wyjazdów.

Szczęśliwej podróży i udanych praktyk!

Praktyczny zawrót głowy z tymi nauczycielami...

Pierwszy wyjazd w ramach projektu „Praktyczny zawrót głowy” już za nami. Tym razem pięciodniowe szkolenie w Niemczech skierowane było do dziewięciorga nauczycieli przedmiotów zawodowych. Nasi pedagodzy rozpoczęli staż w Centrum Kształcenia Praktycznego w Gut Wehlitz 5 czerwca i przez kolejnych pięć dni poszerzali swoją wiedzę z zakresu przedmiotów zawodowych, prowadzenia przedsiębiorstwa oraz dokumentacji projektowej.

Czytaj więcej...

Przetarg ogłoszony

Przetarg na organizację projektu „Praktyczny zawrót głowy” ogłoszony. Tu można zapoznać się z pełną ofertą. Czekamy na rozstrzygnięcie. Uczniowie biorący udział w tegorocznych stażach są już po intensywnym kursie języka niemieckiego (nauczyciele w trakcie), za nimi też pierwsze spotkanie organizacyjne i wstępna przymiarka strojów roboczych. Teraz trwa kompletowanie niezbędnych dokumentów. Przypominamy – dowód osobisty lub paszport i karta EKUZ to podstawa!

Czytaj więcej...