Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Zespół Szkół

ul. Partyzantów 19, 21-050 Piaski

Telefon/Fax: 815821001
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Praktyki i wyjazdy edukacyjne

Lubelski Festiwal Nauki 2011

 

 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

           Już po raz kolejny grupa "motoryzacyjna" naszych uczniów w ramach zadania 8 – kurs motoryzacyjny wzięła udział w wyjeździe edukacyjnym na Lubelski Festiwal Nauki. W tym roku odbył się on w dniu 21 września 2011. Celem Festiwalu jest przede wszystkim popularyzacja nauki w społeczeństwie, w szczególności wśród młodzieży, poprzez prezentację najciekawszych projektów badawczych realizowanych w uczelniach i jednostkach naukowych. Odwiedziliśmy tym razem Politechnikę Lubelską - wydział elektryczny i mechaniczny oraz Polska Akademię Nauk - Instytut Agrofizyki w Lublinie.

          Nasi uczniowie w liczbie 15 osób i 2 opiekunów mogli zobaczyć wiele prezentacji festiwalowych połączonych z doświadczeniami i wysłuchać interesujących prelekcji. W przyszłym roku kolejna grupa, niestety już ostatnia, weźmie udział w Lubelskim Festiwalu Nauki.

Nagrodzeni praktykanci 2011

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

Zakończenie roku szkolnego 2010/2011 było okazją aby przyznać po raz kolejny nagrody uczniom odbywającym zajęcia praktyczne za wyróżniający przebieg tych zajęć. Tak, jak w ubiegłym roku wyróżnieni przez pracodawców uczniowie, w ramach zadania 5 – praktyki i wyjazdy edukacyjne, otrzymali cenne nagrody rzeczowe. Nagrody były związane z zawodem, w którym kształcą się uczniowie. Osoby nagrodzone oprócz wyróżnienia od pracodawcy uzyskali ocenę bardzo dobrą lub celującą z zajęć. Uwzględniono też zaangażowanie w pracy, frekwencję, zachowanie.

 

Cenne nagrody  za rok szkolny 2010/2011 otrzymało siedmiu uczniów. Poniżej prezentujemy listę nagrodzonych.

 

Antoniak Aleksandra – I ZSZ

Andruszak Monika – I ZSZ

Łukaszuk Krzysztof – I ZSZ

Kulik Michał – II ZSZ

Nowak Mateusz – II ZSZ

Charlej Patrycja – III ZSZ

Nucia Marcin – III ZSZ

 

Gratulujemy!

Lubelski Festiwal Nauki 2010

 

 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

W dniu 23-09-2010 „motoryzacyjna” grupa naszych uczniów (w ramach zadania 8 –kurs motoryzacyjny) wzięła udział w wyjeździe edukacyjnym na Lubelski Festiwal Nauki. Celem Festiwalu jest przede wszystkim popularyzacja nauki w społeczeństwie, w szczególności wśród młodzieży, poprzez prezentację najciekawszych projektów badawczych realizowanych w uczelniach i jednostkach naukowych.

Nasi uczniowie w liczbie 15 osób i 2 opiekunów mogli zobaczyć wiele prezentacji festiwalowych i wysłuchać interesujących prelekcji. W przyszłym roku kolejna grupa weźmie udział w Lubelskim Festiwalu Nauki.

 

Nagrody za praktyki 2010

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

W ramach zadania 5 - Praktyki i wyjazdy edukacyjne - za rok szkolny 2009/2010 zostały przyznane nagrody rzeczowe wyróżniającym się na praktykach uczniom. Osoby nagrodzone posiadają z praktyki ocenę celującą lub bardzo dobrą i wyróżnienie od pracodawcy. Uwzględniono też zaangażowanie w pracy, frekwencję, zachowanie.

Cenne nagrody otrzymało dziesięciu uczniów. Poniżej prezentujemy listę nagrodzonych.

Charlej Patrycja  - II ZSZ

Dudek Paweł - III Technikum

Kiszczak Adam - III Technikum

Kucharska Dorota  - I ZSZ

Kucharski Łukasz - II ZSZ

Pąsiek Grzegorz - III ZSZ

Stefaniak Aldona - II ZSZ

Szajewski Piotr - III Technikum

Tomczyk Paweł - III Technikum

Winiarczyk Sebastian - III Technikum

Gratulujemy!