Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Zespół Szkół

ul. Partyzantów 19, 21-050 Piaski

Telefon/Fax: 815821001
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Aktywni w zawodzie - konferencja

alt28 września 2012 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenia projektu finansowanego ze środków Unii Europejskiej „Aktywni w zawodzie”. Wśród licznie zgromadzonych  byli uczniowie-  uczestnicy wakacyjnych staży, dyrektorzy szkół biorących udział w projekcie, pracodawcy oraz goście ze Starostwa Powiatowego w Świdniku. Podczas spotkania zostały przedstawione prezentacje podsumowujące realizację projektu. Największym zainteresowaniem młodzieży cieszyły się  prezentacje obrazujące ich pracę. Okazały się one  bardzo miłymi wspomnieniami. Najlepszym uczniom- stażystom zostały wręczone certyfikaty.

 

 

Odbyte staże nie tylko pozwoliły uczniom na zdobycie doświadczeń zawodowych ale także na poznanie wielu ciekawych miejsc w Polsce i poza granicami kraju, a także na zawarcie licznych znajomości.

Zapraszamy do galerii z konferencji.

Oraz filmu z staży: