Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Zespół Szkół

ul. Partyzantów 19, 21-050 Piaski

Telefon/Fax: 815821001
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zapytanie ofertowe 1/2017

alt

ZAPYTANIE OFERTOWE

dnia 14 czerwca 2017 roku

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z przygotowaniem wniosku o pozwolenie na budowę dla zadania inwestycyjnego pn. „Zmiana sposobu użytkowania wraz z remontem, przebudową i termomodernizacją budynku Gimnazjum w Piaskach przy ul. Partyzantów 19 na internat Zespołu Szkół w Piaskach” wraz z uzyskaniem decyzji pozwolenia na budowę.

Zapytanie ofertowe (.pdf)     Załączniki (.docx)

Zawiadomienie o wyborze oferty (.pdf)