Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.

Telefon/Fax: 815821001
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Sport

II Międzypowiatowy Turniej w Piłce Siatkowej Dziewcząt

W piątek, 22 marca rozegrany został II Międzypowiatowy Turniej w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych. W zawodach wzięły udział drużyny reprezentujące Gimnazjum w Piaskach, Gimnazjum nr 1 w Świdniku i Gimnazjum nr 3 w Świdniku.

W wyniku zaciętej rywalizacji, i bez straty choćby jednego setu, pierwsze miejsce zdobyły zawodniczki ze świdnickiej "jedynki", zaś drugie miejsce wywalczyła drużyna z Gimnazjum nr 3. Dziewczęta z piaseckiego gimnazjum uplasowały się na trzecim miejscu.

14 marca 2013 r. w Zespole Szkół w Piaskach rozegrany został II Międzypowiatowy Turniej w Piłce Halowej Szkół Gimnazjalnych Chłopców pod patronatem Starosty Powiatu w Świdniku, Prezesa Spółdzielczego Banku Powiatowego w Piaskach oraz Gazety Wyborczej. W zawodach wzięło udział 12 drużyn. Po kilku godzinach pasjonującej rywalizacji i, przede wszystkim, dobrej zabawy wyłoniono najlepsze ekipy piłkarskie oraz najzdolniejszych zawodników.

Puchar dla mistrzowskiej drużyny turnieju zdobyło Publiczne Gimnazjum w  Łopienniku Górnym. Najlepszym bramkarzem okazał się Tomasz Tkaczyk, najlepszym obrońcą był Sebastian Patyra, a królem strzelców okrzyknięto Mateusza Kota.