Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Zespół Szkół

ul. Partyzantów 19, 21-050 Piaski

Telefon/Fax: 815821001
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Sport

II Międzypowiatowy Turniej w Piłce Siatkowej Dziewcząt

W piątek, 22 marca rozegrany został II Międzypowiatowy Turniej w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych. W zawodach wzięły udział drużyny reprezentujące Gimnazjum w Piaskach, Gimnazjum nr 1 w Świdniku i Gimnazjum nr 3 w Świdniku.

W wyniku zaciętej rywalizacji, i bez straty choćby jednego setu, pierwsze miejsce zdobyły zawodniczki ze świdnickiej "jedynki", zaś drugie miejsce wywalczyła drużyna z Gimnazjum nr 3. Dziewczęta z piaseckiego gimnazjum uplasowały się na trzecim miejscu.

Czytaj więcej...

II Międzypowiatowy Turniej w Piłce Halowej Szkół Gimnazjalnych Chłopców

14 marca 2013 r. w Zespole Szkół w Piaskach rozegrany został II Międzypowiatowy Turniej w Piłce Halowej Szkół Gimnazjalnych Chłopców pod patronatem Starosty Powiatu w Świdniku, Prezesa Spółdzielczego Banku Powiatowego w Piaskach oraz Gazety Wyborczej. W zawodach wzięło udział 12 drużyn. Po kilku godzinach pasjonującej rywalizacji i, przede wszystkim, dobrej zabawy wyłoniono najlepsze ekipy piłkarskie oraz najzdolniejszych zawodników.

Puchar dla mistrzowskiej drużyny turnieju zdobyło Publiczne Gimnazjum w  Łopienniku Górnym. Najlepszym bramkarzem okazał się Tomasz Tkaczyk, najlepszym obrońcą był Sebastian Patyra, a królem strzelców okrzyknięto Mateusza Kota.

Czytaj więcej...