Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Zespół Szkół

ul. Partyzantów 19, 21-050 Piaski

Telefon/Fax: 815821001
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Otwarcie orlika

24 maja 2013 roku odbyło się oficjalne otwarcie kompleksu boisk utworzonych w ramach programu "Moje Boisko - Orlik 2012". To już kolejny obiekt przy Zespole Szkół, dzięki któremu uczniowie i okoliczni mieszkańcy mogą rozwijać swoje pasje sportowe.

Wśród wielu znamienitych osób, które zaszczyciły nas swoją obecnością podczas uroczystości znaleźli się między innymi marszałek województwa lubelskiego, Pan Krzysztof Hetman; starosta powiatu świdnickiego, Pan Mirosław Król oraz burmistrz Piask, Pan Ryszard Siczek. Wraz z dyrektorem szkoły, Panem Waldemarem Szałkiem oraz przedstawicielami samorządu uczniowskiego przecięli wstęgę. Po symbolicznym otwarciu, boiska zostały poświęcone.

Uczniowie z Zespołu Szkół, Gimnazjum w Piaskach i Centrum Kickboxingu w Łęcznej pod kierunkiem nauczycieli przygotowali na ten dzień pokazy sportowe. Zasady gry w golfa przybliżył publiczności Pan Tomasz Cioczek, instruktor w klubie golfowym w Wierzchowiskach. Jednak największych emocji zgromadzonym dostarczył towarzyski mecz piłki nożnej, rozegrany między drużynami Nauczycieli i Samorządowców. W czasie krótkiego, dziesięciominutowego, spotkania padło 6 celnych strzałów do bramek. Dopiero rzuty karne rozstrzygnęły o zwycięstwie drużyny Nauczycieli.

Uroczystość w ostatniej chwili musiała zostać przeniesiona do hali sportowej. Niestety, pogoda była nieubłagana i od rana częstowała nas deszczem. 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości.