Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Zespół Szkół

ul. Partyzantów 19, 21-050 Piaski

Telefon/Fax: 815821001
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Polki pokonały Ukrainki

Za nami niesamowite emocje sportowe! W ostatnią sobotę w Hali Sportowej im. Polskich Olimpijczyków został rozegrany mecz towarzyski w futsalu kobiet pomiędzy reprezentacjami Polski i Ukrainy. Polki od początku gry przejęły inicjatywę i już w siedemnastej minucie meczu objęły prowadzenie nad Ukrainkami!

Dzięki kapitalnej grze zespołowej bramki dla naszej reprezentacji strzeliły: Agata Sobkowicz, Magdalena Knysak (dwie) i Justyna Maziarz. Bardzo dobra gra po stronie reprezentacji Ukrainy zaowocowała trzema celnymi strzałami, które oddały Valentyna Tarakanova oraz Yuliia Dudarchuk (dwie). Spotkanie zakończyło sie wynikiem 4:3 dla Polek.

Wejściówki na wydarzenie, które rozeszły się jak ciepłe bułeczki i miejsca na trybunach (zajęte do ostatniego) są niezbitym dowodem na to, że kibice w Piaskach mają wielki apetyt na tego typu wydarzenia. Oby podobne imprezy sportowe gościły u nas coraz częściej!