Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Zespół Szkół

ul. Partyzantów 19, 21-050 Piaski

Telefon/Fax: 815821001
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Sztafetowe biegi przełajowe

26 września w Świdniku w ramach Licealiady odbyły się sztafetowe biegi przełajowe. Pomimo niesprzyjającej, deszczowej, aury w biegach wystąpiły dwie drużyny reprezentujące Zespół Szkół. Chłopcy biegli na 1000 m, natomiast dziewczęta pokonywały dystans 800 m.

Obydwie drużyny zajęły też świetne, drugie miejsca w swoich kategoriach i zakwalifikowały się do zawodów na szczeblu rejonowym. Gratulujemy!

Skład drużyny dziewcząt: Katarzyna Mańko (II LO), Angelika Winiarska (II LO), Karolina Skomorowska (II LO), Agnieszka Gromadzka (III LO), Małgorzata Kuśmierzak (I A ZSZ), Amanda Tarasińska (I A ZSZ), Angelika Stolarczyk (II A ZSZ), Paulina Skoczylas (II A ZSZ), Alicja Robak (II A ZSZ), Anna Wosiak (II LO), Dominika Słomka (II LO)