Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Zespół Szkół

ul. Partyzantów 19, 21-050 Piaski

Telefon/Fax: 815821001
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Klub Tekściarza na WySPiA(E)I Ogólnopolskie Warsztaty Dziennikarskie
21-23 lutego 2009 r.


     WSPiA (Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji) zorganizowała w dniach 21-23 lutego 2009 r. I Ogólnopolskie Warsztaty Dziennikarskie. Był to cykl wykładów dla dziennikarzy zawodowych, jak i tych u progu kariery. Przybyło wielu zainteresowanych rozwijaniem swoich umiejętności i doskonaleniem techniki tworzenia reportażu, między innymi my, skromni członkowie Klubu Tekściarza). Na widowni zasiedli głównie redaktorzy gazet studenckich m.in. z Krakowa, Poznania i Warszawy, byliśmy więc najmłodszą ekipą.