Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Zespół Szkół

ul. Partyzantów 19, 21-050 Piaski

Telefon/Fax: 815821001
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Co robią "Praktycznie zakręceni" po skończeniu szkoły?

Uwaga „Praktycznie zakręceni”! Pamiętacie staże 2015/2016? W związku z realizowanym przez FRSE badaniem losów byłych uczestników staży zawodowych ze środków europejskich (w tym PO WER), Narodowa Agencja uprzejmie prosi o wypełnienie kwestionariusza przez osoby, które brały udział w stażach i praktykach zawodowych uczniów w tych latach. Podzielcie się swoimi doświadczeniami na:  http://losyabsolwentow.badanie.net/. Podkreślam, ankieta przeznaczona TYLKO dla uczestników projektu „Praktycznie zakręceni”, nie dla obecnych praktykantów. Z góry dziękujemy za udział w badaniu.