Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Zespół Szkół

ul. Partyzantów 19, 21-050 Piaski

Telefon/Fax: 815821001
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Aktualności

Z wizytą w Poleskim Parku Narodowym

Gdzie kończy się, a gdzie zaczyna Polesie? Jak długo powstają torfowiska? Jak pachnie bagno? Po co i w jaki sposób ochraniać przyrodę? Gdzie można spotkać rusałkę, gdzie natomiast podejrzeć żółwia błotnego? Kiedy przylatują żurawie i jak wyglądają ich zwyczaje?  - odpowiedzi na te i szereg innych pytań można znaleźć w Poleskim Parku Narodowym. 17 pażdziernika klasa 1 TIF wzięła udział w wycieczce edukacyjnej do PPN.

Czytaj więcej...

Gościmy na Weselu …

26 września klasa 1TS w powiększonym  składzie,  udała się do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piaskach, na wspólne czytanie Wesela Stanisława Wyspiańskiego. Kornelię z klasy 3 TMF i Olę z 2 TMF ”wypożyczyliśmy” na tę chwilę, ( jako że dziewcząt w klasie nie mamy )

Już od progu zostaliśmy powitani przez „druhny” (panie bibliotekarki), które w ludowych strojach, rozdawały barwne kotyliony i wianki (te ostatnie dla dziewcząt i opiekunek)! Trochę był z tym kłopot, bo nie każdy czuł się na siłach przypiąć takowy rekwizyt do bluzy lub ozdobić nim fryzurę. Po krótkich perturbacjach, zasiedliśmy za suto zastawionym stołem, w scenerii, jakby  przeniesionej z bronowickiej chaty, oddając się słuchaniu i czytaniu fragmentów lektury, na zmianę z paniami z biblioteki. Po uczcie duchowej przystąpiliśmy do biesiadowania. Raczyliśmy się przysmakami przygotowanymi przez gościnne gospodynie tejże placówki.

Czytaj więcej...

Spotkanie z rodzicami

 

Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców i opiekunów uczniów Zespołu Szkół w Piaskach na spotkanie z dyrektorem i wychowawcami klas 21 września (czwartek). Zebranie rozpocznie się o godz. 16:00 w auli na parterze szkoły. Tematyka spotkania będzie obejmować m.in. zmiany w systemie oświaty oraz w statucie szkoły.

Rocznica wybuchu II wojny światowej

Wrzesień to wyjątkowy miesiąc w historii Polski – najpierw napaść hitlerowskich Niemiec, potem 17 września atak Związku Radzieckiego, następnie długie tygodnie bohaterskich walk z obydwoma najeźdźcami. Lata wojny to czas okupacji i terroru, również dla mieszkańców Piask. Ich losy przypomnieli uczniowie ZS w uroczystej akademii 19 września 2017 r. 

Czytaj więcej...

Harmonogram egzaminów poprawkowych 2017

 

Egzaminy odbywają się w sali 10 i 13 na pierwszym piętrze.

 

KLASA 30 sierpnia
1 TMF

j. angielski
PKM
j. polski

1 TS PKM
2 TS j. polski
3 TMF j. polski
1A ZSZ silniki
2 ZSZ PKM
j. angielski

Powyższe egzaminy składają się z części pisemnej i ustnej
i rozpoczynają się o godzinie 8:00