Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Zespół Szkół

ul. Partyzantów 19, 21-050 Piaski

Telefon/Fax: 815821001
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Aktualności

Orszak Trzech Króli

Po raz trzeci Zespół Szkół w Piaskach aktywnie włączył się w przygotowanie Orszaku Trzech Króli.

W tym roku wsparci przez uczennice Gimnazjum w Piaskach odegraliśmy scenkę toczącej się od wieków walki dobra ze złem.

Czytaj więcej...

Szkolenie MATRIX

Szkolenie w salach do nauki fryzjerstwa z ABC kolorystyki i blondów przeprowadziła edukatorka marki MATRIX p. Małgorzata Sidorkiewicz.

 

 

 

 

 

 

 

 

"Zawodowcy"- Cykl zajęć dla uczniów gimnazjum promujący szkolnictwo zawodowe

Zespół Szkół przygotował lekcje prezentujące zawody, w których kształci nasza szkoła.
W ramach tych spotkań, ZS zaprosił do swoich pracowni uczniów gimnazjów z powiatów świdnickiego i krasnostawskiego oraz ich opiekunów. Cykl lekcji pokazowych w pracowniach potrwa do 20 grudnia 2017 r.

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Internet – zagrożenie czy szansa?

12 grudnia w MCK w Piaskach młodzież Zespołu Szkół w Piaskach próbowała znaleźć odpowiedź na to pytanie, biorąc udział w debacie poświęconej właśnie temu zagadnieniu. Ponadto przedstawiono informacje na temat funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikacji Moja Komenda.

Celem spotkania było wypracowanie modelu kolejnych spotkań z młodzieżą aby były one dla odbiorców ciekawsze i trafiały z przekazem. Młodzież zaproponowała, że chętnie wysłucha tematu o uzależnieniach i na spotkania chce zaprosić przedstawiciela z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz lekarza zajmującego się leczeniem uzależnień. Ponadto zaproponowano stosowanie profilaktyki rówieśniczej oraz wizualizacji skutków uzależnień za pomocą grafiki i ilustracji oraz odgrywania tzw. scenek.

 

 

Musicalowa Noc Filmowa

Zapraszamy na kolejną Noc Filmową, w piątek 1 grudnia o godzinie 18:00 w auli Zespołu Szkół. Tym razem będziemy oglądać klasyczne musicale. Jakie konkretnie? Możecie zdecydować sami, zaznaczając na zgłoszeniu jeden z zaproponowanych filmów. I bardzo ważne: zgody rodziców, do pobrania w sali 15, należy złożyć najpóźniej do czwartku!!! Na ich podstawie wpisujemy chętnych na listę, która zamknięta będzie w czwartek 30 listopada o godzinie 14:00. Osoby spoza listy nie będą wpuszczane.